Aktualności

Wygrana z wiceliderem

• autor: -Winiary-, 2014-10-10 23:19

ISKRA ZAKRZÓW  2:3  SPARTA WINIARY

W niedzielę (05.10.2014r.) o godzinie 16:00 Sparta Winiary rozegrała swój mecz na wyjeździe z wiceliderem tabeli Iskrą Zakrzów.

Na otwarcie wyniku nie trzeba było długo czekać. Około 7 minuty po podaniu Piotra Świderka piłkę do bramki skierował Mateusz Ślósarz. Niespełna 10 minut po rozpoczęciu spotkania gospodarze przeprowadzili dobrą akcję, a po strzale futbolówka trafiła w rękę Naszego obrońcy. Sędzia odgwizdał rzut karny. Po pewnym uderzeniu drużyna z Zakrzowa zmieniła rezultat na 1:1. Kolejna bramka padła około 33 minuty. Po raz kolejny po podaniu Piotra Świderka futbolówkę otrzymał Mateusz Ślósarz, który zmienił wynik na 1:2 dla Sparty Winiary. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać. Już kilkadziesiąt sekund po zdobytym golu przez gości, padła bramka dająca remis 2:2. Do końca pierwszej połowy nie doszło do kolejnej zmiany rezultatu. Na drugą część spotkania Sparta wyszła w tym samym składzie. Około 71 minuty trener Winiar przeprowadził pierwszą zmianę. Z boiska zszedł Bogdan Suder, a jego miejsce zajął Paweł Surówka. Około 3 minuty później doszło do drugiej zmiany. Za schodzącego z boiska Piotra Świderka wszedł Sebastian Surówka. Ostatnia bramka dająca zwycięstwo Sparcie Winiary padła około 89 minuty. Po asyście Sebastiana Surówki i ograniu kilku zawodników Iskry Zakrzów Mateusz Ślósarz zdobył swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie.

Nasza drużyna po wygranej 2:3 zdobyła kolejne 3 punkty w tym sezonie. Z dorobkiem 12 punktów Sparta zajmuje 6 miejsce w tabeli. W sobotę (11.10.2014r.) o godzinie 15:30 na własnym boisku Nasi zawodnicy zmierzą się ze Zrywem Szarów.