herb Sparta Winiary
Zryw Szarów   Sparta Winiary

2015-05-17, 17:30

Czas spotkania: 90 min.

W niedzielę (17.05.2015r.) o godzinie 17:30 Sparta zagrała na wyjeździe ze Zrywem Szarów.

Niestety spotkanie od początku nie układało się dobrze dla Naszej drużyny. Już około 3 minuty gospodarze objęli prowadzenie. Około 7 minuty został przyznany rzut wolny dla Sparty. Do piłki podszedł Łukasz Wilk. Po dośrodkowaniu Przemysław Pitala strzelił w stronę bramki. Niestety futbolówka odbiła się od słupka i trafiła do rąk bramkarza. Około 27 minuty gospodarze podnieśli wynik na 2:0, a niespełna 5 minut później dołożyli kolejną bramkę. Pierwsza część spotkania zakończyła się rezultatem 3:0 dla Szarowa. Na drugą połowę Sparta wyszła w tym samym składzie. Kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu strzał na bramkę Zrywu oddał Daniel Bojko, a dobrą interwencja popisał się bramkarz. Niestety przy oddawaniu strzału Nasz zawodnik doznał kontuzji i musiał opuścić boisko. Jego miejsce zajął Mariusz Firek. Około 51 minuty Szarów zmienił rezultat na 4:0. Około 63 minuty został przyznany rzut wolny dla Sparty. Do piłki podszedł Łukasz Wilk. Posłał futbolówkę w światło bramki. Bramkarz gospodarzy popisał się fantastyczną interwencją wybijając piłkę, która zmierzała w „okno” bramki. Kilka minut później Winiary przeprowadziły kolejną zmianę. Boisko opuścił Marcin Talaga, a jego miejsce zajął Sylwester Płachta. Około 79 minuty po oddaniu strzału przez Sylwestra Płachtę piłka odbiła się od jednego z zawodników Szarowa i wpadła do bramki zmieniając wynik na 4:1. W 86 i 88 minucie Sparta przeprowadziła zmiany. Boisko opuścili Mirosław Misiorek i Mateusz Firek, a ich miejsca zajęli Kazimierz Hajduk i Andrzej Wołek. W doliczonym czasie świetnym strzałem popisał się Mariusz Firek strzelając bramkę na 4:2 i takim też wynikiem zakończył się mecz.

Niestety Sparcie nie udało się wywieź żadnych punktów. Kolejne spotkanie rozegramy w sobotę (23.05.2015r.) o godzinie 17:30 na własnym boisku z Wilgą Koźmice Wielkie.